۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

۰۳:۲۹

دسته بندی: تالیفات,فارسی

کتاب درسنامه مسائل خلافی اثر استاد شیخ مجمد جعفر طبسی می باشد. این کتاب در ۳۵۱ صفحه و در ۲۶ درس درباره مسائل مورد اختلاف میان شیعه و اهل سنت تنظیم شده است.

6

۵ مرداد ۱۳۹۷

۰۷:۳۸

دسته بندی: تالیفات,عربی

اثر جدید استاد شیخ محمد جعفر طبسی این کتاب حاوی مطالبی درباره افضلیت و اعلمیت امیرالمومنین (ع) از دیدگاه صحابه و تابعین است. این اثر در ۹۹۹ صفحه توسط مرکز فقهی ائمه اطهار (علیهم السلام) منتشر شده است.

Untitled-4

۸ آذر ۱۳۹۵

۰۷:۰۹

دسته بندی: تالیفات,عربی

کتاب الروات من اهل السنه عن الائمه الهدات در دو جلد حدود هزار صفحه در آستانه نشر قرار دارد. این کتاب شامل تمام راویان اهل سنت است که از ائمه اثنی عشر نقل حدیث کرده اند.

۸ آذر ۱۳۹۵

۰۷:۰۷

دسته بندی: تالیفات,عربی

جلد چهارم و پنجم مسند سهل بن زیاد آدمی منتشر شد. جلد چهارم آن شامل روایات سهل است در رابطه با اصول دین و جلد پنجم روایات مربوط به امامت امیرالمومنین ع. لازم به یادآوری است که قبلا سه جلد از مسند سهل در رابطه با روایات فقهی بود. مرکز نشر: مرکز فقهی ائمه اطهار […]

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴

۱۱:۲۷

دسته بندی: تالیفات,عربی

رجال الشیعه فی الصحاح السته. تالیف: استاد شیخ محمد جعفر مروجی طبسی این کتاب حاوی ۱۴۰ نفر از راویان شیعی است که در صحاح ششگانه اهل سنت از آن ها حدیث نقل شده است. این کتاب توسط مرکز فقهی ائمه اطهار علیهم السلام در قم و در ۴۳۰ صفحه منتشر شده است. تلفن ناشر: ۳۷۷۴۹۵۹۴ […]